Przełamanie na Parkowej

We wczorajszym meczu Lewart pewnie pokonał beniaminka z Chełma 3-0. Po dwóch ligowych porażka podopieczni Roberta Makarewicza "przełamali" niechlubną serię i zgarnęli komplet punktów przed własną publicznością. Dublet dla biało-niebieskich ustrzelił Karol Bujak, a swoje premierowe trafienie w tym sezonie zaliczył Dawid Pikul.

Lubartowianie do przerwy nie zdołali zdobyć bramki pomimo dobrych sytuacji. Worek z bramkami w drugiej odsłonie rozwiązał Karol Bujak. W 50 minucie zdobył swojego trzeciego gola w obecnych rozgrywkach. Na 2-0 w 71 minucie podwyższył Dawid Pikul. Tym samym "Niedźwiedź" zaliczył swoje premierowe trafienie w tym sezonie. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem Bujak ustalił wynik spotkania na 3-0.

Lewart Lubartów - Kłos Chełm 3:0 (0:0)

Bramki: Bujak 50', 85', D.Pikul 71'

Skład: Parzyszek - Piasek (89' Gawrylak), J.Niewęgłowski, Stopa, Marzęda, Rusinek (82' A.Pikul), Walaszek, Kuzioła (60' Zawiślak), Bujak (88' Terlecki), D.Pikul, Kompanicki.

Żółte kartki: Walaszek, D.Pikul.

Już w środę 21 września będziemy mogli ponownie zobaczyć biało-niebieskich w akcji. Tym razem w Pucharze Polskim Lewart zmierzy się z Powiślakiem Końskowola. Początek o godzinie 16:15. Zapraszamy.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.