Remis z rezerwami Cracovii

W spotkaniu 10 kolejki trzecioligowych rozgrywek Lewart zremisował z zespołem rezerw Cracovii Kraków 1-1. Bramkę w 60 minucie dla podopiecznych Tomasza Bednaruka strzelił Krystian Żelisko. Od 62 minuty biało-niebiescy grali w osłabieniu. Jakub Buczek otrzymał „czerwień” po dwóch żółtych kartkach i musiał opuścić boisko. Lubartowianom niestety nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu do ostatniego gwizdka. Lewart stracił bramkę w doliczonym czasie gry. 

Czytaj więcej...

Porażka z Orlętami

W meczu 9 kolejki III ligi Lewart przegrał w Radzyniu Podlaskim 1-2. Orlęta prowadziły już 2-0 po bramkach Macieja Wojczuka i Jakuba Syryjczyka. Bramkę honorową w doliczonym czasie gry dla biało-niebieskich zdobył Konrad Szczotka.

Czytaj więcej...

Podsumowanie weekendu

W ten weekend wszystkie pozostałe drużyny Lewartu, czyli juniorzy młodsi oraz rezerwy wygrały swoje spotkania. Ważnym aspektem tych zwycięstw jest brak straconych bramek. Juniorzy zwyciężyli 3-0 i 4-0. Natomiast podopieczni Przemysława Aftyki swoim rywalom zaaplikowali aż trzynaście bramek.

Czytaj więcej...

Punkt z Sokołem

W sobotnie popołudnie Lewart rozpoczął zmagania w 8 kolejce III ligi. Lubartowianie na stadionie przy ulicy Parkowej podejmowali zespół Sokoła Sieniawy. Po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy wyników widniał wynik 2-2. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Krystian Żelisko, natomiast dla gości także dwa trafienia zaliczył Bartłomiej Purcha.

Czytaj więcej...

Porażka z liderem

W meczu 7 kolejki Lewart przegrał w Puławach z miejscową Wisłą 2-3. Bramki dla podopiecznych Tomasza Bednaruka zdobyli w 41 minucie Konrad Nowak oraz w 72 minucie Bartosz Zbiciak. Lewart walczył dzielnie, lecz w dniu dzisiejszym okazało się to za mało na lidera z Puław.

Czytaj więcej...

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

sponsor wibro logo

Następny mecz

Kolejka 11
So, 19. Wrz. 2020 19:38
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
-:- MKS Lewart Lubartów
MKS Lewart Lubartów

Twitter

Polecamy

piotr wolowik fotografia

  

 

Urodziny

... nikt nie obchodzi urodzin w ciagu najblizszych 5 dni.

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo