Czwarty sparing

W czwartym meczu kontrolnym podczas letnich przygotowań podopieczni Tomasza Mitury przegrali z Podlasiem Biała Podlaska 1:4. Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w końcówce pierwszej połowy. W drugiej części trzecioligowiec dołożył kolejne trzy gole. Honorowe trafienie dla Lewartu zdobył Bartosz Lipski w 80 minucie spotkania.

Damian witaj w domu!

W nadchodzącym sezonie IV ligi bramkarzem Lewartu będzie Damian Podleśny. Wychowanek MKSu będzie znów reprezentował biało-niebieskie barwy. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał właśnie w Lubartowie, później przeniósł się do GKSu Bełchatów. Ponadto grał w Lechii Gdańsk, w której w sezonie 2016/17 zadebiutował w ekstraklasie. Występował również w takich klubach jak Chojniczanka Chojnice, Wigry Suwałki, Górnik Łęczna oraz Legionovia Legionowo.

lewart  lubartow herb perspektywaW związku z otrzymaniem licencji na grę w czwartoligowych rozgrywkach Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego „Lewart” Lubartów informuje, że mecze w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022, w których MKS Lewart jest gospodarzem, będą odbywały się w następujących terminach.

W dzisiejszym sparingu rozegranym na boisku przy ulicy Parkowej podopieczni Tomasza Mitury przegrali z Lublinianką Lublin 0:2. Dwie bramki dla gości zdobył Michał Paluch.

motor lublin herbW dzisiejszym meczu rozegranym na boisku MOSiR przy ulicy Parkowej podopieczni Tomasza Mitury przegrali z drugą drużyną Motoru Lublin 0:2.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.