Weekendowy przegląd meczów

W sobotę poza bardzo ważnym meczem pierwszej kadry Lewartu, miały się odbyć jeszcze 3 mecze z udziałem drużyn naszego klubu. Udało się jednak rozegrać tylko mecze w ligach wojewódzkich juniorów.

podlasie biala podlaska herbW 35 kolejce trzecioligowych rozgrywek Lewart wygrał z Podlasiem Biała Podlaska 1-0. Bramkę na wagę kompletu punktów dla podopiecznych Tomasza Bednaruka w 62 minucie zdobył Krystian Żelisko. Był to 11 gol naszego napastnika w tym sezonie.

pilka 1Trenerzy Tomasz Mitura i Waldemar Bednarczyk w dniu wczorajszym z drużyną juniorów rozgrywali zaległy mecz ligowy. W Lublinie ,,młody" Lewart wygrał z Sygnałem 5-1. Bramki zdobyli Pęksa (2x), Sulowski, Lipski oraz Małyska (rz. kar.)

Drużyna juniora młodszego prowadzona przez Waldemara Bednarczyka wygrała kolejny mecz ligowy. W Lublinie biało-niebiescy wygrali z Widokiem 3-1. Dwie bramki strzelił kapitan drużyny Mateusz Bednarczyk oraz jedną z rzutu karnego Mateusz Małyska.

W meczu 34 kolejki trzecioligowych rozgrywek Lewart przegrał z Avią Świdnik 2-3. Do przerwy biało-niebiescy prowadzili 2-0 po bramkach Marcina Świecha i Joe Dearmana. Cytując klasyka "2-0 to niebiezpieczny wynik" i te słowa się potwierdziły. W drugiej części goście wzięli się „do roboty” i odrobili straty. Ostatecznie zgarnęli komplet punktów. Jednego z goli zdobył wychowanek Lewartu - Mateusz Kompanicki.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.