Punkt w Dębicy

W ostatniej 21 kolejce rundy jesiennej trzecioligowych rozgrywek Lewart zremisował w Dębicy z miejscową Wisłoką. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze w 11 minucie spotkania. Lubartowianie zdołali wyrównać za sprawą Dawida Pożaka, który sfinalizował kontrę biało-niebieskich.

Niestety w meczu 20 kolejki III ligi Lewart przegrał z Chełmianką 0-2. Goście przeważali w pierwszej połowie i stworzyli sobie kilka doskonałych sytuacji do strzelenia bramki. Na szczeście dla gospodarzy wykorzystali tylko dwie. Z nadzieją w drugą część gry, że uda się odrobić straty, patrzyli sympatycy Lewart. Niestety pomimo dogodnych okazji biało-niebiescy nie zdobyli gola.

W meczu 18 kolejki III ligi Lewart zremisował z rezerwami Korony Kielce 1-1. Bramkę dla podopiecznych Tomasza Bednaruka w 11 minucie zdobył Filip Michałów. Po przerwy goście doprowadzili do wyrównania w 62 minucie spotkania, gola strzelił Jakub Konstantyn.

W ostatnim meczu rundy jesiennej juniorzy młodsi trenera Waldemara Bednarczyka wygrali z Ruchem Izbica 3-0. Zajęli pierwsze miejsce w tabeli i uzyskali awans do Ligi Wojewódzkiej B. Bramki dla MKSu zdobyli Lipski (z rzutu karnego), Pęksa i Bojanowski.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.