Domowy terminarz Lewartu

lewart herb perspektywaZarząd Miejskiego Klubu Sportowego „Lewart” Lubartów informuje, że mecze o mistrzostwo IV ligi lubelskiej rundy wiosennej sezonu 2018/2019, w których MKS Lewart jest gospodarzem, będą odbywały się w następujących terminach.

 

18. KOLEJKA 31.03 (niedziela)
MKS Lewart Lubartów - Włodawianka Włodawa g. 14.00
20. KOLEJKA 14.04 (niedziela)
MKS Lewart Lubartów - Kryształ Werbkowice g. 14.00
22. KOLEJKA 27.04 (sobota)
MKS Lewart Lubartów - Tomasovia Tomaszów Lub.
g. 15.00
24. KOLEJKA 05.05 (niedziela)
MKS Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj g. 15.00
26. KOLEJKA 18.05 (sobota)
MKS Lewart Lubartów - Polesie Kock
g. 16.00
28. KOLEJKA 01.06 (sobota)
MKS Lewart Lubartów - MKS Ruch Ryki
g. 16.00
30. KOLEJKA 15.06 (sobota)
MKS Lewart Lubartów - Victoria Żmudź g. 17.30

Wszystkie w/w mecze MKS Lewart rozegra na Stadionie MOSiR w Lubartowie przy ul. Parkowej.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

Następny mecz

Kolejka 17
So, 23. Mar. 2019 15:00
Start 1944 Krasnystaw
Start 1944 Krasnystaw
-:- MKS Lewart Lubartów
MKS Lewart Lubartów

Twitter

Plan zimowych sparingów

19.01 Motor Lublin 0:8
26.01 Start Krasnystaw 2:0
02.02 Huragan Miedzyrzec Podl. 6:2
09.02 Lublinianka Lublin 0:2
16.02 Orion Niedrzwica Duża 3:0
23.02 Viktoria Żmudź 7:1
02.03 Orlęta Radzyń Pod. 1:2
13.03 Polesie Kock 2:0
16.03 Łada Biłgoraj odwołany

IV Liga

  1. Ostatnia
  2. Następna
  3. Tabela
Kolejka 16
17. Lis. 2018
Kłos  0  -  3  Lewart
Victoria  1  -  1  Start
Ruch  0  -  5  KS Hetman
Powiślak  4  -  1  Kryształ
Polesie  1  -  1  Lublinianka
Łada  3  -  2  Górnik II
18. Lis. 2018
Huczwa  2  -  1  Tomasovia
17. Mar. 2019
Orlęta   -   Włodawianka
Kolejka 17
23. Mar. 2019
Łada   -   Kłos
KS Hetman   -   Orlęta
Lublinianka   -   Powiślak
Start   -   Lewart
24. Mar. 2019
Górnik II   -   Huczwa
Tomasovia   -   Polesie
Kryształ   -   Ruch
Włodawianka   -   Victoria
# Zespół M PKT
1 KS Hetman 16 45
2 Lewart 16 34
3 Lublinianka 16 33
4 Powiślak 16 31
5 Górnik II 16 28
6 Kryształ 16 28
7 Tomasovia 16 25
8 Victoria 16 22
9 Włodawianka 15 20
10 Orlęta 15 19
11 Huczwa 16 16
12 Start 16 15
13 Kłos 16 14
14 Łada 16 14
15 Polesie 16 10
16 Ruch 16 3

Urodziny

... nikt nie obchodzi urodzin w ciagu najblizszych 5 dni.

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo

Polecamy