Plebiscyt rozstrzygnięty

W dniu 10 kwietnia poznaliśmy wyniki XXIII Plebiscytu Lubartowiaka na Dziesięciu Najpopularniejszych Sportowców Lubartowa 2018. Podczas Gali, którą zorganizowano w Hotelu Wincentów Karol Bujak znalazł się na najniższym stopniu podium.  Adrian Parzyszek zajął czwarte miejsce. Kolejnym zawodnikiem Lewartu, który znalazł się w Złotej Dziesiątce był Łukasz Najda, który w kategorii juniorzy zajął czwarte miejsce.

Wyniki Plebiscytu:

Kategoria juniorzy:
1. Bartosz Kowalczyk – 757 głosów, MKS Lewart AGS Lubartów, tenis stołowy.
2. Kacper Czuchryta – 522 głosy, LUKS Lubartów, szachy.
3. Eryk Trąbka – 333 głosy, LUKS Lubartów, szachy.
4. Łukasz Najda – 219 głosów, MKS Lewart Lubartów, piłka nożna.
5. Dominik Raczyński – 182 głosy, LUKS Lubartów, szachy.

Kategoria seniorzy:
1. Mateusz Baranowski – 757 głosów, MKS STS Lubartów, tenis stołowy.
2. Marcin Wronowski – 370 głosów, MKS Lewart AGS Lubartów, taekwon-do.
3. Karol Bujak – 236 głosów, MKS Lewart Lubartów, piłka nożna.
4. Adrian Parzyszek – 84 głosy, MKS Lewart Lubartów, piłka nożna.
5. Martyna Dejnecka – 66 głosów, biegi długodystansowe, biegi górskie.

Wszystkim uczestnikom i Zwycięzcom gratulujemy. Więcej o Plebiscycie można przeczytać tutaj

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

Następny mecz

Kolejka 4
Śr, 28. Sie. 2019 17:30
Sparta Rejowiec Fabryczny
Sparta Rejowiec Fabryczny
-:- MKS Lewart Lubartów
MKS Lewart Lubartów

Twitter

IV Liga

  1. Ostatnia
  2. Następna
  3. Tabela
Kolejka 3
24. Sie. 2019
Górnik II  2  -  3  Victoria
Lewart  3  -  1  Włodawianka
Orlęta  2  -  2  Huragan
Huczwa  3  -  3  Sparta
25. Sie. 2019
Powiślak   -   Kłos
Lublinianka   -   Łada
Tomasovia   -   Granit
Unia   -   Kryształ
Kolejka 4
28. Sie. 2019
Górnik II   -   Lublinianka
Huragan   -   Huczwa
Granit   -   Unia
Łada   -   Tomasovia
Victoria   -   Włodawianka
Sparta   -   Lewart
Kłos   -   Orlęta
Kryształ   -   Powiślak
# Zespół M PKT
1 Lewart 3 9
2 Huragan 3 7
3 Granit 2 6
4 Tomasovia 2 6
5 Victoria 3 6
6 Orlęta 3 5
7 Włodawianka 3 3
8 Górnik II 3 3
9 Powiślak 2 3
10 Unia 2 3
11 Sparta 3 2
12 Kryształ 2 1
13 Lublinianka 2 1
14 Huczwa 3 1
15 Kłos 2 0
16 Łada 2 0

Urodziny

... nikt nie obchodzi urodzin w ciagu najblizszych 5 dni.

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo

Polecamy