Lewart w ćwierćfinale

W meczu pucharowym IV rundy na szczeblu LZPN zespół prowadzony przez Tomasza Bednaruka wygrał z rezerwami Wisły Puławy 4-0. W pierwszej części spotkania wynik otworzył Łukasz Najda. W drugiej połowie kolejne trafenia dołożyli Patryk Pokrywka, Bartosz Duda i Stanisław Niewiński.

Wisła II Puławy – Lewart Lubartów 0:4 (0:1)
Bramki: Najda 19′, Pokrywka 48′, Duda 84′, Niewiński 88′

Lewart: Wójcicki - Michałów, Bronowicki, Ponurek (70' Budzyński), Iskierka, Pokrywka (76' Niewiński), Gliniak (70' Fularski), Majewski, Aftyka (77' Duda), Filipczuk (80' Michna), Najda (78' Nowak).

Pozostałe wyniki:

Świdniczanka Świdnik Mały - Lublinianka Lublin 3-2 pd.
Avia II Świdnik - Granit Bychawa 2-4
Wisła II Puławy - Lewart Lubartów 0-4
Stal Poniatowa - Powiślak Końskowola 3-3 pd. k. 3-5

Spotkania ćwierćfinałowe:

Granit Bychawa - Avia Świdnik 25 września, 16:00
Powiślak Końskowola - Motor Lublin 25 września, 16:00
Lewart Lubartów - Stal Kraśnik 25 września, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały - Wisła Puławy 25 września, 16:00

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

sponsor wibro logo

Plan zimowych sparingów

29.01 POM Piotrowice 6:0
01.02 Świdniczanka 4:2
08.02 Avia 1:3 
15.02 Granit Bychawa 1:2
22.02 Sparta Rej. Fab. 4:0
29.02 Podlasie Biała P. odwołany
07.03 Łada Biłgoraj g. 11:00 sztuczne boisko przy Parkowej
14.03 wolny termin

Twitter

IV Liga

  1. Ostatnia
  2. Następna
  3. Tabela
Kolejka 16
16. Lis. 2019
Victoria  1  -  1  Łada
Kryształ  5  -  2  Lublinianka
Kłos  1  -  2  Tomasovia
Huragan  0  -  2  Unia
Włodawianka  7  -  0  Orlęta
17. Lis. 2019
Lewart  5  -  0  Huczwa
Górnik II  0  -  0  Granit
14. Mar. 2020
Sparta   -   Powiślak
Kolejka 17
21. Mar. 2020
Lewart   -   Victoria
Huczwa   -   Włodawianka
Orlęta   -   Sparta
Powiślak   -   Huragan
Unia   -   Kłos
Tomasovia   -   Kryształ
Lublinianka   -   Granit
Górnik II   -   Łada
# Zespół M PKT
1 Lewart 16 38
2 Włodawianka 16 36
3 Huragan 16 33
4 Tomasovia 16 33
5 Granit 16 27
6 Powiślak 15 27
7 Lublinianka 16 23
8 Łada 16 21
9 Kryształ 16 19
10 Sparta 15 18
11 Orlęta 16 18
12 Victoria 16 18
13 Unia 16 16
14 Kłos 16 11
15 Huczwa 16 10
16 Górnik II 16 10

Urodziny

... nikt nie obchodzi urodzin w ciagu najblizszych 5 dni.

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo

Polecamy