Wygrana w Bychawie

Lubartowianie w ramach 8 kolejki lubelskiej IV ligi pojechali do Bychawy, by tam zmierzyć się z miejscowym Granitem. Zespół trenera Tomasza Bednaruka udowodnił swoją piłkarską wyższość i wygrał 2-0. W pierwszej połowie 13 minuta nie okazała się pechową dla Konrada Nowaka. Napastnik MKS strzelił bramkę i dał prowadzenie swojej drużynie. W drugiej części Michał Budzyński podwyższył na 2-0, czym ustalił wynik spotkania.

Granit Bychawa – Lewart Lubartów 0:2 (0:1)

Bramki: Nowak 13′, Budzyński 72′

Granit: Zawiślak - Drozd (85′ Gajur), Lewczuk, Świderski, Piwnicki, Pęcak, Szymala, Banachiewicz (81′ Sprawka), Misztal (66′ Walęciuk), Wierzbicki (54′ Struk), Strug (89′ Wolski).

Lewart: Długosz - Niewiński, Budzyński, Ponurek (69′ Bronowicki), Michna, Pokrywka (87′ Filipczuk), Majewski, Fularski, Najda (89′ Aftyka), Kotowicz (89′ Michałów), Nowak (89′ Iskierka).

Żółta kartka: Piwnicki.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.