Lewart mistrzem jesieni

W ostatnim meczu rundy jesiennej Lewart wygrał z Orlętami Łuków. Biało-niebiescy bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie, bo już w 2 minucie objęli prowadzenie po golu samobójczym zawodnika gości. W drugiej połowie po dwie bramki dołożyli Łukasz Najda i Aleks Aftyka. Dzięki temu zwycięstwu rundę jesienną MKS zakończył na fotelu lidera IV ligi.

Lewart Lubartów - Orlęta Łuków 5:0 (1:0)

Bramki: 2' samobój, 51', 55' Najda, 72', 87' Aftyka

Lewart: Wójcicki – Niewiński, Ponurek, Budzyński, Michna, Kotowicz (70′ Pokrywka), Gliniak, Fularski, Najda (82′ Filipczuk), Pożak (78′ Duda), Aftyka (87′ Michałów).

Orlęta: Kuźma – Machniak, Sadowski, Miszta, Ebert, Jaworski (75′ Chromiński), Siemieniuk, Kierych, Kurowski (60′ Kudlak), Szustek, Łukasiewicz (60′ Charmuszko).

Żółta kartka: Sadowski.

To nie koniec sportowych emocji przy ulicy Parkowej. Dezycją LZPN zostanie rozegrana awansem pierwsza kolejka rundy wiosennej, czyli XVI seria spotkań. W dniu 17 listopada o godzinie 12:00 Lewart zagra z Huczwą Tyszowce.

Natomiast mecz pucharowy z Avią Świdnik zostanie rozgrany 28 listopada (czwartek) o godzinie 12:00.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.