Konrad Szczotka i Krystian Żelisko wzmocnią Lewart!

Od nowego roku naszą drużynę będzie reprezentować dwóch nowych zawodników. Obaj w ostatnich sezonach reprezentowali Wisłę Puławy i od 1 stycznia 2020 roku są wypożyczeni do Lewartu Lubartów.

Konrad Szczotka ma 24 lata i jest środkowym pomocnikiem z inklinacjami do gry ofensywnej. Konrad urodził się w Puławach i jest wychowankiem miejscowej Wisły, w której w zespole seniorskim występował przez dziewięć sezonów. Ma za sobą łącznie 162 występy ligowe oraz 10 w Pucharze Polski. Rozegrał 25 meczów na poziomie I ligi oraz 111 na poziomie II ligi. Łącznie strzelił dla Wisły 6 bramek.

Krystian Żelisko ma 20 lat, 186 cm wzrostu i gra na pozycji napastnika. Krystian urodził się w Białej Podlaskiej. Jest wychowankiem Niwy Łomazy, a do Wisły Puławy trafił z Widoku Lublin. W Puławach rozegrał łącznie 39 spotkań ligowych, w których strzelił 2 bramki. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu III ligi rozegrał 12 spotkań, w tym 6 w podstawowym składzie i strzelił 1 bramkę.

Konrad i Krystian witamy w Lewarcie i życzymy samych zwycięstw oraz udanych występów w naszym klubie.

(fot. KS WISŁA PUŁAWY)

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

sponsor wibro logo

Twitter

Urodziny

... nikt nie obchodzi urodzin w ciagu najblizszych 5 dni.

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo

Polecamy

piotr wolowik fotografia