Granit lepszy od Lewartu

W dzisiejszym sparingu Lewart przegrał z Granitem 1-2. Do przerwy na tablicy wyników widniał bramkowy remis 1-1. W drugiej połowie zawodnicy z Bychawy szalę zwycięstwa przechylili na swoją stronę. Dla MKSu bramkę w 29 minucie strzelił Grzegorz Fularski. Goście zdobyli gole w 3 i 71 minucie.

Lewart Lubartów - Granit Bychawa 1:2 (1:1)

Skład: Wójcicki - Michałów, Budzyński, Bronowicki, Niewiński, Najda, Fularski, Maksymiuk, Szczotka, Kotowicz, Nowak.

Ponadto zagrali: Długosz, Żelisko, Buczek, Filipczuk, Pokrywka, Majewski, Michna, Aftyka, Pokrywka, testowany

Kolejny sparing Lewart rozegra w następną sobotę. Biało-niebiescy zmierzą się ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Początek meczu o godzinie 11:00 na boisku MOSiRu ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Parkowej. Zapraszamy.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.