Podsumowanie zimowych przygotowań

lewart 1923 herbPZPN przedłużył okres zawieszenia wszystkich rozgrywek piłkarskich. W związku z brakiem meczów ligowych przedstawiamy krótkie podsumowanie przygotowań do rundy wiosennej IV ligi. Podczas tej zimy Lewart Lubartów rozegrał sześć meczów kontrolnych. Podopieczni Tomasza Bednaruka odnieśli cztery zwycięstwa i zanotowali dwie porażki. W tych spotkaniach strzelili 20 bramek oraz stracili 7 goli.

Mecze kontrolne:

Lewart Lubartów – POM Piotrowice 6:0 (3:0)
Bramki: Żelisko (2x), Szczotka (2x), Fularski, Nowak

Lewart Lubartów – Świdniczanka Świdnik 4:2 (0:1)
Bramki: Budzyński (2x), Maksymiuk (2x)

Lewart Lubartów - Avia Świdnik 1:3 (1:0)
Bramki: Żelisko

Lewart Lubartów - Granit Bychawa 1:2 (1:1)
Bramki: Fularski

Lewart Lubartów – Sparta Rejowiec Fabryczny 4:0 (1:0)
Bramki: Pożak, Szczotka, Pokrywka, Michałów

Lewart Lubartów – Łada Biłgoraj 4:1 (2:0)
Bramki: Kotowicz, Najda, Majewski, samobój

Biało-niebiescy podczas zimowej przerwy przygotowywali się w Lubartowie na obiektach MOSIRu. Z pierwszą drużyną w trakcie okresu przygotowawczego trenowała najzdolniejsza młodzież. Z drużyny juniorów starszych prowadzonej przez Waldemara Bednarczyka w seniorskich zajęciach uczestniczyli Michał Białek, Wiktor Misiak, Konrad Kozieł (wszyscy rocznik 2001), Krzysztof Stefański (2004) oraz junior młodszy Mateusz Bednarczyk (2004). Jak się okazało wszystkie sparingi zostały rozegrane w Lubartowie na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Jeden mecz kontrolny Lewart miał rozegrać na wyjeździe. Zaplanowany w Białej Podlaskiej sparing z Podlasiem jednak nie doszedł do skutku z powodu dużej liczby zachorowań w lubartowskiej ekipie.

Transfery

W zimowym okienku transferowym do Lewartu dołączyło oficjalnie trzech zawodników. Pomocnik Konrad Szczotka(rocznik 1995)i napastnik Krystian Żelisko (1999) zostali wypożyczony z Wisły Puławy. Kolejnym zawodnikiem jest Arkadiusz Maksymiuk (1992), który po transferze definitywnym związał się z naszą drużyną półtorarocznym kontraktem. Poprzednim klubem tego pomocnika także była Wisła Puławy. Ponadto informujemy, iż zgodnie z przepisami regulaminów rozgrywek (z wyjątkiem III ligi grupy IV, która już rozpoczęła rozgrywki), okno transferowe ulega przesunięciu i zakończy się wraz z oficjalnym rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie.

Zawieszenie rozgrywek

Początkowo zostały odwołane dwie pierwsze kolejki rundy rewanżowej w IV lidze. W minionym tygodniu biało-niebiescy mieli zajęcia indywidualne: dwa treningi biegowe w terenie i jeden siłowy w domu. Kolejny tydzień może wyglądać podobnie, ale o tym w następnych dniach ma zadecydować trener Bednaruk. Natomiast wczoraj PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, wszystkie mecze zostały odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie. Pozostaje czekać na ustabilizowanie się sytuacji i miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy lubartowski zespół w akcji.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

sponsor wibro logo

Następny mecz

Kolejka 11
So, 19. Wrz. 2020 19:38
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
-:- MKS Lewart Lubartów
MKS Lewart Lubartów

Twitter

Polecamy

piotr wolowik fotografia

  

 

Urodziny

... nikt nie obchodzi urodzin w ciagu najblizszych 5 dni.

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo