Oświadczenie Klubu

W nawiązaniu do nieautoryzowanej rozmowy Prezesa Macieja Jaworskiego z Panem Redaktorem Łukaszem Gładysiewiczem z Dziennika Wschodniego, w której pojawiło się kilka nieścisłości publikujemy krótkie oświadczenie, które Pan redaktor przekazał bez należytej staranności:

1. Sesja rady miasta, o której jest mowa w artykule nie ma związku z dodatkowym wsparciem dla klubu i nie ma związku z rozmowami pomiędzy przedstawicielami klubu MKS Lewart Lubartów, a Panem Burmistrzem Miasta Lubartów Krzysztofem Paśnikiem.

2. Rozmowy przedstawicieli klubu z Panem Burmistrzem toczą się w pozytywnej atmosferze. Burmistrz otrzymał informację o wysokości budżetu (na drugie półrocze) niezbędnego do właściwego funkcjonowania klubu. Oczywistym faktem jest, że Zarząd klubu, w szczególności Prezes Zarządu, dołoży wszelkich starań, aby zapewnić niezbędne środki w jak największym stopniu ze środków zewnętrznych innych niż dotacja z budżetu Miasta.

3. Burmistrz zadeklarował niezwłoczne podjęcie rozmów z Radnymi Miasta Lubartów w celu wsparcia klubu, znalezienia środków na dodatkowe wsparcie z budżetu Miasta Lubartów, pomimo trudnej sytuacji w związku z Covid 19.

4. Budżet klubu oparty jest w dużej większości na dotacji przyznanej w marcu br. przez Burmistrza Miasta Lubartów na funkcjonowanie klubu w IV lidze. Znaczną, lecz mniejszą część budżetu stanowią wpływy od lokalnych przedsiębiorców. Po "wyczerpaniu" środków z przyznanej już dotacji, niezbędne będzie dodatkowe wsparcie zarówno Urzędu Miasta jak i aktualnych oraz mamy nadzieję, nowych sponsorów.

5. Dodatkowe wsparcie Urzędu Miasta i Sponsorów jest konieczne do podjęcia rywalizacji na poziomie III ligi ze względu na rosnące koszty organizacyjne oraz utrzymania drużyny seniorów. Zarząd Klubu liczy na możliwie szybkie określenie przez Pana Burmistrza oraz Radnych Miejskich wysokości ewentualnego dodatkowego wsparcia, w związku z trwającym od 23.05.2020 do 30.05.2020 procesem licencyjnym dla "beniaminków" III ligi gr. 4.  Po określeniu możliwej kwoty wsparcia, klub dołoży wszelkich starań, żeby pozostałe niezbędne środki pozyskać od sponsorów oraz dostosować wydatki do planowanych wpływów.

Z poważaniem, 

Prezes Zarządu Maciej Jaworski.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

sponsor wibro logo

Następny mecz

Kolejka 11
So, 19. Wrz. 2020 19:38
Stal Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola
-:- MKS Lewart Lubartów
MKS Lewart Lubartów

Twitter

Polecamy

piotr wolowik fotografia

  

 

Urodziny

... nikt nie obchodzi urodzin w ciagu najblizszych 5 dni.

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo