Nowe grupy młodzieżowe w Lewarcie

Z przyjemnością informujemy, że w nowym sezonie rozgrywkowym w strukturach młodzieżowych Lewartu będą dwie drużyny juniora młodszego bazujące na młodzieży przekazanej do naszego klubu w ramach współpracy z MOSiRem Lubartów oraz KS Orlik Lubartów. Dodatkowo Zarząd Klubu zgłosił do rozgrywek drużynę rezerw, która rozpocznie sezon w lubelskiej B-klasie.

Drużynę rezerw poprowadzi trener Przemysław Aftyka, zaś drużyny juniorów młodszych - trenerzy Waldemar Bednarczyk oraz Tomasz Mitura. Młodzieży występującej w naszych drużynach życzymy samych sukcesów, rozwoju i jak najwięcej przyjemności z gry w piłkę, a naszym kibicom przyjemności z oglądania w akcji naszych wychowanków.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

sponsor wibro logo

Następny mecz

Kolejka 3
Śr, 12. Sie. 2020 18:00
SKS Wisła Sandomierz
SKS Wisła Sandomierz
-:- MKS Lewart Lubartów
MKS Lewart Lubartów

Twitter

Sparingi rezerw

19.07 Wodnik Uścimów 3:4
26.07 LKS Milanów 2:1
02.08 GKS Nieźdzwiada 11:2
05.08 LKS Kamionka 2:3

Urodziny

... nikt nie obchodzi urodzin w ciagu najblizszych 5 dni.

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo

Polecamy

piotr wolowik fotografia