Nowe grupy młodzieżowe w Lewarcie

Z przyjemnością informujemy, że w nowym sezonie rozgrywkowym w strukturach młodzieżowych Lewartu będą dwie drużyny juniora młodszego bazujące na młodzieży przekazanej do naszego klubu w ramach współpracy z MOSiRem Lubartów oraz KS Orlik Lubartów. Dodatkowo Zarząd Klubu zgłosił do rozgrywek drużynę rezerw, która rozpocznie sezon w lubelskiej B-klasie.

Drużynę rezerw poprowadzi trener Przemysław Aftyka, zaś drużyny juniorów młodszych - trenerzy Waldemar Bednarczyk oraz Tomasz Mitura. Młodzieży występującej w naszych drużynach życzymy samych sukcesów, rozwoju i jak najwięcej przyjemności z gry w piłkę, a naszym kibicom przyjemności z oglądania w akcji naszych wychowanków.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

sponsor wibro logo

Sparingi zima

17.01 Granit Bychawa
23.01 Victoria Żmudź
30.01 Huragan Międzyrzec Podlaski
02.02 LKS Stróża
05.02 Siarka Tarnobrzeg
10.02 Włodawianka Włodawa
13.02 Chełmianka Chełm
17.02 Lublinianka Lublin
20.02 Podlasie Biała Podlaska
27.02 Orlęta Radzyń Podlaski

Twitter

Polecamy

piotr wolowik fotografia

  

 

Urodziny

Jakub Długosz
Jakub Długosz
Jutro obchodzi 20.urodziny (30.11.2000)

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo