Wychowanek Tottenhamu nowym zawodnikiem Lewartu

dearman joe prezentacja 1Joe Dearman został oficjalnie zawodnikiem Lewartu. 19-letni lewoskrzydłowy podpisał półtoraroczny kontrakt. Joe urodził się w Londynie i od dziesiątego roku życia przez 6 lat szkolił się w akademii Tottenhamu Hotspur, natomiast ostatnio reprezentował barwy klubu League 2, Cambridge United.

- Witam wszystkich, mam na imię Joe. Dorastałem w północnej części Londynu w miejscowości Enfield, blisko ośrodka treningowego Tottenhamu. Miałem wielkie szczęście, że w wieku 10 lat trafiłem do akademii Tottenhamu Spurs, pozostałem tam do 16 roku życia. Było to wspaniałe doświadczenie, ponieważ mogłem grać  z, oraz przeciwko zawodnikom, którzy obecnie są elitą europy. Następnie przeniosłem się do Cambridgeshire, gdzie podpisałem kontrakt z Cambridge United występującym w League 2, czwartym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Przez te dwa lata dorosłem jako człowiek oraz zbudowałem pewność siebie na boisku. Teraz przybyłem do Polski i jestem gotowy na nowe wyzwanie jakim jest gra w Lewarcie. Sztab szkoleniowy oraz koledzy z drużyny przyjęli mnie bardzo miło, teraz z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie rundy, aby pomóc drużynie wspiąć się jak najwyżej w tabeli. Jestem typem zawodnika, który porusza się po skrzydle i dobrze operuje techniką, zawsze szukam okazji do zdobycia gola lub wykreowania szansy. Ciężko pracuję dla drużyny i uwielbiam dostarczać radość kibicom. C'mon Lubartów! - powiedział Joe.

- Joe to bardzo ciekawy technicznie zawodnik, lewonożny skrzydłowy. Jest bardzo ambitny, profesjonalny i bardzo chce się pokazać, zaistnieć na naszym rynku piłkarskim i bardzo liczę, że dobrze się zaprezentuje na boiskach 3 ligi. Wierzę, że Joe pomoże nam sportowo, a my jemu w rozwoju i wypromowaniu się na wyższy poziom rozgrywkowy, bo na pewno ma ku temu potencjał. Podpisaliśmy półtoraroczny kontrakt, który dobrze zabezpiecza interesy zarówno klubu jak i zawodnika. Joe dobrze odnalazł się w szatni i drużynie. Myślę, że wszystko jest na dobrej drodze, żeby nasz nowy zawodnik dobrze wkomponował się w grę drużyny i dał nam dużo nowej jakości w ofensywie - powiedział Prezes Lewartu, Maciej Jaworski.

Witamy Joe w Lubartowie i życzymy powiedzenia.

foto: Tygodnik Lubartowiak
Piotr Wołowik - Fotografia na sportowo

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

sponsor wibro logo

Następny mecz

Kolejka 23
So, 06. Mar. 2021 14:00
Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
-:- MKS Lewart Lubartów
MKS Lewart Lubartów

Sparingi zima

17.01 Granit Bychawa odwołany
23.01 Victoria Żmudź 4:2
30.01 Huragan Międzyrzec Podl. 3:0
02.02 Motor II Lublin 1:5
05.02 Siarka Tarnobrzeg 2:2
10.02 Włodawianka Włodawa 6:0
13.02 Chełmianka Chełm 1:3
17.02 Lublinianka Lublin 2:0
20.02 Podlasie B. Podl. 1:1

Twitter

Polecamy

piotr wolowik fotografia

  

 

Urodziny

... nikt nie obchodzi urodzin w ciagu najblizszych 5 dni.

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo