Remis na początek rundy

W meczu rozpoczynającym rundę wiosenną III ligi Lewart zremisował na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ 0-0. Oba zespoły kończyły to spotkanie w niekompletnych składach. Od 34 minuty MKS grał w osłabieniu, natomiast w drugiej połowie zawodnik gospodarzy musiał opuścić boisko. W doliczonym czasie gry Krystian Żelisko mógł zapewnić biało-niebieskim trzy punktu, niestety piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

Podhale Nowy Targ - Lewart Lubartów 0:0

Podhale: Styrczula - Tonia , Tkocz, Lewiński (84' Mianowany) Dudek, Janso, Palacz (61' Serafin), Dynarek, Kobylarczyk (84' Budinsky), Surmiak, Lepiarz (74' Grunt)

Lewart: Wójcicki - Góralski, Ponurek, Zbiciak, Świech, Pożak, Fularski, Szczotka, Buczek, Najda (82' Michałów), Żelisko (90'+ Aftyka).

Żółte kartki: Tonia - Buczek, Fularski, Świech, Zbiciak.

Czerwone kartki: Tonia (56' za drugą żółtą) - Buczek (34' za drugą żółtą), Nowak (34', na ławce rezerwowych za dyskusje z sędzią).

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.