Trzy punkty dla Wisły

Niestety w dzisiejszym meczu przegrywamy z Wisłą Sandomierz 0-1. Goście wyszli na prowadzenie w 10 minucie i nie oddali go do końca spotkania.

Po ostatnim meczu za kartki musieli pauzować Bartosz Zbiciak i Przemysław Ponurek. W związku z tym trener Tomasz Bednaruk od pierwszej minuty desygnował do gry Bartosza Janiszka. Również pierwszy raz w III lidze zagrał Joe Dearman. Goście wyszli na prowadzenie w 10 minucie po golu Mateusza Stańczyka. Biało-niebiescy mieli duże problemy ze stworzeniem akcji pod bramką Wisły. Przyjezdni w pierwszej połowie grali agresywniej i z większą determinacją. Po przerwie MKS prezentować się zdecydowanie lepiej i to przełożyło się na okazję bramkowe. Najlepszą miał Grzegorz Fularski, który trafił w słupek. Im bliżej końca goście coraz bardziej pilnowali wyniku i skupili się na defensywie. W końcówce rozpaczliwe ataki gospodarzy nie przyniosły skutku i to Wisła wywiozła z Lubartowa komplet punktów. 

Lewart Lubartów - Wisła Sandomierz 0:1 (0:1)

Bramki: 10' Stańczyk

Wójcicki - Góralski, Niewęgłowski, Janiszek, Świech, Michałów (86' Niewiński), Fularski (77' Aftyka), Pożak, Szczotka, Dearman (62' Najda), Żelisko.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.

Sponsorzy główni

Miasto Lubartów
1543

Wspierają nas

UNI-FORMPLAST

sponsor wibro logo

Następny mecz

Kolejka 30
N, 18. Kwi. 2021 17:00
MKS Lewart Lubartów
MKS Lewart Lubartów
-:- Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski

Twitter

Polecamy

piotr wolowik fotografia

  

 

Urodziny

Grzegorz Fularski
Grzegorz Fularski
Dzisiaj obchodzi 29.urodziny. (16.04.1992)
Wszystkiego najlepszego !
Stanisław Niewiński
Stanisław Niewiński
Będzie obchodził 21.urodziny
za 5 dni (21.04.2000)

Polecamy strony

mecze na żywo        wyniki na żywo