Porażka z liderem

W dzisiejszym meczu w ramach 28 kolejki III ligi Lewart przegrał z liderem z Puław 0:2. Gościom prowadzenie dał gol z 12 minuty strzelony przez Adriana Paluchowskiego. Drugą bramkę po efektownym strzale w 36 minucie zdobył Kacper Kondracki. Najbliżej pokonania bramkarza przyjezdnych był Krystian Żelisko, ale niestety piłka po jego strzale zza pola karnego zatrzymała się na poprzeczce.

Lewart Lubartów - Wisła Puławy 0:2 (0:2)

Bramki: Paluchowski 12, Kondracki 36

Lewart: Wójcicki - Niewęgłowski, Ponurek (46' Janiszek), Zbiciak, Michałów, Pożak, Buczek (79' Aftyka), Fularski (46' Nowak), Szczotka, Dearman, Żelisko.

Wisła: Owczarzak - Kuban, Pielach, Cyfert, Brągiel (79' Cheba), Skałecki, Drozdowicz (87' Ednilson), Kacprzycki (62' Bartosiak), Koronacki (62' K.Puton), Zając (79' Wiech), Paluchowski.

Żółte kartki: Fularski, Zbiciak, Michałów (L) - Brągiel, Kacprzycki, Kuban, Paluchowski (W).

Szanse na pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej biało-niebiescy będą mieli już w najbliższą środę. Na wyjeździe zmierzą się z vice-liderem z Sieniawy. Początek meczu o godzinie 17:00.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.