Trzy punkty zostają w Kielcach

W meczu 39 kolejki III ligi drużyna rezerw Korony Kielce wygrała z Lewartem 1:0. Bramkę dla gospodarzy w 89 minucie strzelił Strzeboński, który pokonał bramkarza MKSu z rzutu karnego. Biało-niebiescy od 25 minuty grali w osłabieniu. Czerwoną kartką został ukarany Konrad Szczotka

Korona II Kielce - Lewart Lubartów 1:0 (0:0)

Bramka: 89' Strzeboński (k)

Korona: Drej - Kośmicki, Dziubek, Czerwiak, Zawadzki (46' Świtowski), P. Lisowski, Piróg, Słabosz (64' Jopkiewicz), Bujak, Strzeboński, Zwoźny (46' Konstantyn) ( 58' R. Turek).

Lewart: Długosz - Michałów, Niewęgłowski (78' Janiszek), Zbiciak,  Niewiński, Pożak (78' Dearman), Maksymiuk (72' Buczek), Szczotka, Najda, Nowak,  Żelisko (67' Fularski).

Żółte kartki: Czerwiak, Zwoźny, Świtowski, Jopkiewicz, Piróg - Szczotka, Pożak, Nowak.

Czerwona kartka: 25' Szczotka (za 2 żółte kartki).

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.