Tabela(e): IV liga | 2016/2017 |
Poz | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | BZ | BS | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Kraśnik | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | |
2 | KS Hetman Zamość | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | |
3 | Chełmianka Chełm | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | |
4 | MKS Lewart Lubartów | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | |
5 | Powiślak Końskowola | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | |
6 | Włodawianka Włodawa | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | |
7 | Łada Biłgoraj | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
8 | Victoria Żmudź | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | |
9 | Lutnia Piszczac | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | |
10 | Kłos Chełm | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | |
11 | Tomasovia Tomaszów Lubelski | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | |
12 | POM Iskra Piotrowice | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | |
13 | Lublinianka Lublin | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | |
14 | Unia Hrubieszów | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | |
15 | Górnik II Łęczna | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | |
16 | Polesie Kock | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | |
17 | LKS Milanów | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | |
18 | Kryształ Werbkowice | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 |
Poz | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | BZ | BS | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włodawianka Włodawa | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | |
2 | Stal Kraśnik | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | |
3 | Chełmianka Chełm | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | |
4 | Powiślak Końskowola | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | |
5 | Łada Biłgoraj | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
6 | KS Hetman Zamość | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | |
7 | MKS Lewart Lubartów | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | |
8 | Victoria Żmudź | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | |
9 | Lutnia Piszczac | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | |
10 | Lublinianka Lublin | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
11 | Polesie Kock | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | |
12 | LKS Milanów | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | POM Iskra Piotrowice | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | |
14 | Unia Hrubieszów | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | |
15 | Kryształ Werbkowice | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | |
16 | Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | |
17 | Kłos Chełm | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | |
18 | Górnik II Łęczna | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 |
Poz | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | BZ | BS | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Hetman Zamość | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | |
2 | MKS Lewart Lubartów | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
3 | Stal Kraśnik | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | |
4 | Kłos Chełm | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | |
5 | Tomasovia Tomaszów Lubelski | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | |
6 | Chełmianka Chełm | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | |
7 | Powiślak Końskowola | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
8 | POM Iskra Piotrowice | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | |
9 | Kryształ Werbkowice | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | -5 | |
10 | Victoria Żmudź | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | |
11 | Łada Biłgoraj | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | Górnik II Łęczna | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | |
- | Lutnia Piszczac | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | |
14 | Lublinianka Lublin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | |
15 | Unia Hrubieszów | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | |
16 | Włodawianka Włodawa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | |
17 | Polesie Kock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | |
18 | LKS Milanów | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 |
Awans | Spadek |
Informacje o plikach cookie
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...