Tabela(e): IV liga (RW) - Grupa Spadkowa (RW) | 2022/2023 |
Grupa Spadkowa (RW) |
Poz | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | BZ | BS | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Powiślak Końskowola | 10 | 49 | 8 | 0 | 2 | 35 | 16 | 19 | |
2 | Górnik II Łęczna | 10 | 40 | 7 | 0 | 3 | 34 | 11 | 23 | |
3 | Opolanin Opole Lubelskie | 10 | 34 | 6 | 1 | 3 | 22 | 12 | 10 | |
4 | Kryształ Werbkowice | 10 | 31 | 6 | 0 | 4 | 18 | 21 | -3 | |
5 | Bug Hanna | 10 | 29 | 7 | 1 | 2 | 29 | 18 | 11 | |
6 | Sparta Rejowiec Fabryczny | 10 | 28 | 3 | 1 | 6 | 18 | 25 | -7 | |
7 | POM Iskra Piotrowice | 10 | 25 | 3 | 2 | 5 | 17 | 21 | -4 | |
8 | Grom Różaniec | 10 | 23 | 1 | 2 | 7 | 18 | 41 | -23 | |
9 | Orlęta Łuków | 10 | 22 | 3 | 4 | 3 | 25 | 23 | 2 | |
10 | GKS Błękitni Obsza | 10 | 11 | 0 | 1 | 9 | 9 | 37 | -28 |
Grupa Spadkowa (RW) |
Poz | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | BZ | BS | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Powiślak Końskowola | 5 | 37 | 4 | 0 | 1 | 16 | 5 | 11 | |
2 | Górnik II Łęczna | 5 | 31 | 4 | 0 | 1 | 20 | 5 | 15 | |
3 | Sparta Rejowiec Fabryczny | 5 | 27 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 1 | |
4 | Opolanin Opole Lubelskie | 5 | 25 | 3 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | |
5 | Kryształ Werbkowice | 5 | 22 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | |
6 | Grom Różaniec | 5 | 22 | 1 | 1 | 3 | 11 | 21 | -10 | |
7 | Orlęta Łuków | 5 | 19 | 3 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | |
8 | Bug Hanna | 5 | 19 | 4 | 0 | 1 | 16 | 9 | 7 | |
9 | POM Iskra Piotrowice | 5 | 19 | 1 | 2 | 2 | 10 | 11 | -1 | |
10 | GKS Błękitni Obsza | 5 | 11 | 0 | 1 | 4 | 7 | 20 | -13 |
Grupa Spadkowa (RW) |
Poz | Zespół | M | Pkt | Z | R | P | BZ | BS | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Powiślak Końskowola | 5 | 37 | 4 | 0 | 1 | 19 | 11 | 8 | |
2 | Górnik II Łęczna | 5 | 28 | 3 | 0 | 2 | 14 | 6 | 8 | |
3 | Opolanin Opole Lubelskie | 5 | 24 | 3 | 0 | 2 | 14 | 7 | 7 | |
4 | Kryształ Werbkowice | 5 | 22 | 3 | 0 | 2 | 7 | 12 | -5 | |
5 | POM Iskra Piotrowice | 5 | 20 | 2 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | |
6 | Sparta Rejowiec Fabryczny | 5 | 19 | 0 | 1 | 4 | 7 | 15 | -8 | |
7 | Grom Różaniec | 5 | 19 | 0 | 1 | 4 | 7 | 20 | -13 | |
8 | Bug Hanna | 5 | 17 | 3 | 1 | 1 | 13 | 9 | 4 | |
9 | Orlęta Łuków | 5 | 12 | 0 | 3 | 2 | 11 | 17 | -6 | |
10 | GKS Błękitni Obsza | 5 | 10 | 0 | 0 | 5 | 2 | 17 | -15 |
Informacje o plikach cookie
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...